esmaspäev, 2. oktoober 2017

Visioon

Hea valija!

Valimisliit MEIE kõige suuremaks sooviks on, et uus ja suur Saue vald oleks targalt juhitud ja siin oleks meeldiv elada. Teisisõnu me soovime, et Saue vald oleks nutikas vald ja oma kõigile elanikele häid võimalusi pakkuv paik.

Nutikas vald võimaldab info- ja kommunikatsioonitehnoloogia lahendustega ja kaasavale valitsemisele toetudes häid ja kvaliteetseid avalikke teenuseid. Ilma digilahendusteta pole see tänapäeval võimalik. Ilma vallakodanike kaasamiseta ei saa aga Saue vald olla nutikas vald, hoolimata sellest, milline on valla digiteerimistase. Ja kui isegi maailma suurlinnad ei saa olla targad linnad ilma koostööta, ei saa ka Saue vald olla nutikas vald ilma koostööta oma naabritega, eelkõige Tallinnaga.

Tahame, et Saue vald oleks nutikas ja innovaatiline omavalitsus, mis teavitab oma tegevustest, arutab kogukonnaga otsuseid enne nende vastuvõtmist, innustab noori ja vanu kogukonnaelus kaasa lööma ja edendab elanike digioskusi.

Võimu teostamine ausalt, läbipaistvalt ja dialoogis kodanikega, silmas pidades ka tehnoloogiate arengust tulenevaid võimalusi - sellises vallas on kõigil hea elada.

Meie programm on täpsemalt kirjas
http://vlmeie.blogspot.com.ee/2017/09/programm-aastateks-2017-2021.html

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Täname!

Hiljuti pidin koostama ühe tänukirja ning kui netist näiteid otsisin, siis jäi silma ka umbes selline mõte - kui kahtled, kas tänukiri saata...